Facebook "urdhėron" pėrdoruesit tė instalojnė aplikacionin Messenger


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Sondazh Facebook "urdhėron" pėrdoruesit tė instalojnė aplikacionin Messenger

  Receta Gatimi  Ne Prill te ketij viti, Facebook kishte lajmeruar se do t'i zhvendose mesazhet nga aplikacioni i vet amė per Smartphone, duke i japur me shume mundesi atij Messenger. Tani kompania eshte duke u terhequr vemendjen perseri perdorueseve se duhet ta instalojne aplikacionin Messenger (falas ne App Store dhe Google Play) nese duan te vazhdojne te komunikojne me miqt e tyre nga celulari. Nese ju nuk e keni instaluar akoma aplikacionin, ka shume gjasa te shihni nje notifikim per ta bere kete. Perdoruesit e Desktop-it nuk kane nevoje te brengosen, ngaqe chati do te qendroje ne faqe siē eshte.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po normale, i jemi ushtruar Facebook per gjithe keto gjera, se na u prish puna se na urdheroj te instalojme Messenger

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 pėrdoruesit qe "duhet" t'u abonoheni nė Vine
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2013, 12:44 AM
 2. Facebook prezanton "Facebook Card" (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:10 PM
 3. Facebook do te prezantoje sherbimin e ri "Facebook-Gifts"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 10:05 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė