Kovosve, kur krevati jot eshte trotuari Universitetit (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Unhappy Kovosve, kur krevati jot eshte trotuari Universitetit (foto)

  Receta Gatimi

  Nė hapėsirat e Kampusit Universitar tė Prishtinės, pėrkatėsisht nė oborrin e tij, dikush ka gjetur “mundėsinė pėr strehim”.

  Ka disa ditė, qė nėse u bie tė kaloni nė mėngjes pranė rrethojave tė Kampusit Universitar tė Prishtinės, gjegjėsisht afėr Fakultetit Ekonomik, ju mund tė hasni nė njė karrige tė vendosur nė trotuarin jashtė rrethojave,e cila shfrytėzohet sė paku si “varėse rrobash” pėr dikė. Nėse ndaleni e vėshtroni, brenda rrethojave do tė shihni dikė tė shtrirė duke fjetur. 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Sigurisht te ankohesh se nuk ke iphone ėshtė e pa imagjinueshme me realitetin! Fatkeqėsisht, kjo ėshtė jeta, per disa gjithė xixa shampanje dhe per disa nje krevat vetėm prej kartoni!!!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sigurisht te ankohesh se nuk ke iphone ėshtė e pa imagjinueshme me realitetin! Fatkeqėsisht, kjo ėshtė jeta, per disa gjithė xixa shampanje dhe per disa nje krevat vetėm prej kartoni!!!
  ne shqiptaret e kemi kshtu: iPhone ne xhep, Macchiato me cigare para, Golf 2 dhe 50 cent ne xhepa!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 09:30 PM
 2. Ky ėshtė PlayStation 4 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-06-2013, 01:48 AM
 3. Krevati qė kushton 6,4 milion dollarė
  Nga Bela14 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 05:49 PM
 4. Japin nudo lajmet e universitetit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-03-2010, 02:23 PM
 5. Babai rreh vajzen ne mes te Universitetit
  Nga EMAUS nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-02-2009, 03:59 AM

Etiketat pėr kėtė Temė