Modele flokesh te thjeshta per vajza


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Zemer Modele flokesh te thjeshta per vajza

  Receta Gatimi

  Sigurisht qė pamja ėshtė impakti i parė qė kemi kur takojmė njė person dhe flokėt janė ato qė na karakterizojnė nė ato momente. Thjeshėsia e flokėve do tė thotė shume. Kėtu do te gjeni disa modele flokėsh tė thjeshta pėr vajza.
  Modeli juaj i preferuar?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Cili ishte modeli juaj i preferuar? Le te vazhdome me pjesen tjeter te Modele Flokesh per Vajza!  Mos harroni te komentoni te preferuaren tuaj si dhe publikoni fotot qe ju pelqejne me shume!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Modele Flokėsh
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 11:30 PM
 2. Modele flokesh te thjeshta dhe praktike !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-11-2012, 11:50 PM
 3. Modele flokesh per emo !
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 03:50 PM
 4. Modele Flokesh
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 08:43 AM

Etiketat pėr kėtė Temė