Red Hat: Largohet chefi teknik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Cool Red Hat: Largohet chefi teknik

  Receta Gatimi  Brian Stevens, Chief Technology Officer i Red Hat, e ka lene kompanine pas 13 vitesh. Edhe tek punetoret e Linux Distributors kjo gje eshte pritur me habi.

  Red Hat e njoftoi largimin e Stevens ne nje komunikate te shkurter "Ne e falenderojme Brian per punen e tije te gjate dhe kontributet e tije te panumerta per suksesin e biznesit te Red Hat, keshtu CEO i kompanise do te behet Jim Whitehurst, ne i urojme sukses dhe gjithe te mirat atij ne te ardhmen".

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mbase donte pak ndryshim ne karieren e tij Pasi puna tek Red Hat po i ecte per mbrekulli te themi!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nganjeher si kuptoj kta? Te gjithe duan te behen chefa, drejtora etj... Kurse kta heqin dore? Sidoqofte, pa e provuar eshte lehte te flasesh thot populli!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dell largohet nga tregu i smartphone-eve
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2012, 09:21 PM
 2. Ankth nga provimet? - Ja si largohet
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 08:34 PM
 3. Sullivan: Behrami dėshiron tė largohet
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:55 PM
 4. Largohet nga detyra Ahmet Prenēi
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2009, 08:12 PM
 5. Largohet nga puna, vetevaret 20-vjecari.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 09:36 PM

Etiketat pėr kėtė Temė