Ēfarė ėshtė kodi konfirmues nė Facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ndihme Ēfarė ėshtė kodi konfirmues nė Facebook

  Receta Gatimi

  Kodi konfirmues nė Facebook, apo Facebook confirmation code, ėshtė njė hap i cili konfirmon vėrtetėsinė e profilit. Ky hap mund tė kryhet duke shtuar njė numer telefoni. Facebook do ju dėrgojė njė SMS nė celularin tuaj me nje Kod Konfirmues qe duhet ta shkruani tek tabela qe ju shfaqet. Foto meposhte mund te japi idene se ku duhet ta shkruani kodin.  Per me shume, na shkruani ketu ne forum!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un e kam aktivizuar kete opsion qe kur eshte leshuar ne dispozicion! Mundesi e mire e sigurise kjo!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Mua mė duket si shkelje privatėsie.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  Mua mė duket si shkelje privatėsie.
  Problemi eshte nese regjistrohesh ne Facebook, nuk duhet te ankohesh me per privatėsinė! Pasi je komplet ne duart e tyre per ēdo lloj veprimi regjistrohen aktivitetet. Vendndodhja, tipi kompjuterit, lloji shfletuesit, historia e shfletuesit etj ruhen ne rregjistrat e tyre.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  E kuptoj cfare je duke thene po pėr mua behet akoma mė shqetesuese kur tė kėrkohet numri i telefonit gjoja pėr sigurinė tonė. Por gjithashtu nėse facebook regjistron historine e browserit atehere do mendoj te heq dore nga facebook....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fitness: Cfare eshte dhe per cfare sherben?!
  Nga labja nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 02:34 PM
 2. Cfare eshte zip - kodi
  Nga ardona nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-10-2010, 02:55 PM
 3. Mrekullia e ADN-sė. Ēfarė tregon kodi gjenetik i njeriut
  Nga ema_d nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-03-2008, 02:46 PM
 4. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:38 AM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben eMule?
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:32 AM

Etiketat pėr kėtė Temė