Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 9 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 177
 1. #21

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anna Lexo postimin
  ...tani kane ndryshuar koherat ! femrat me fatlume nuk jane ato qe jane naive por jane ato qe dine te manipulojne mire mashkullin !
  Ky eshte nje nder shembujt konkrete te naivitetit tuaj fatlum...

 2. #22
  i/e rregjistruar 10% Maska e elvana
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tek nje mashkull urrej tradhtine jan mashtrusa dhe dinake' por jo te gjithe kuptohet kurse te femrat mendjemadhsine.

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  tek meshkujt urrej mosmarrjen e gjerave seriozisht krse tek femrat urrej mendjemadhesin...

 4. #24
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Tek mashkujt urrej mashtrimet
  ndersa tek femrat trathtin

 5. #25
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  femra me pelqen tjet e thjeshta shkatheta , dhe sme pelqejn ato mendjemdhaja e fallco

 6. #26
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Mendjemadhesin, eshte gjeja me e keqe ne jete, te shkaterron.

 7. #27
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
  Mendjemadhesin, eshte gjeja me e keqe ne jete, te shkaterron.

  te njejten gje....eshte gjeja me e shemtuar qe urrej tek nje mashkull

 8. #28
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  gjeja qe urrej me shume tek nje mashkull jane arroganca ,mendjemadhesia....

 9. #29
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  tek femrat mendjemadhesia ...egoizmi

 10. #30
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  tek meshkujt po ashtu edhe tek femrat urrje genjeshtren

 11. #31
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Tek femrat jam me te njejtin mendim me shumicen, kur bejne si mendjemedhaja si duroj dot.
  Tek meshkujt urrej kur flasin per nje vajze qe kalon ne rruge, qe se njohin fare, qe se din as se si eshte apo cfare karakteri ka, apo se me cfare merret, ia "ngjisin" targen direkt, duke e ofenduar apo nenvleresuar pa u menduar fare, dhe nuk kthehen asnjeher nga vetja e tyre te mendojne se si do i vinte atyre po te flisnin ashtu per motren e tyre, apo nje kusherire te afert te tyre. Sinqerisht nuk i kuptoj. Une jam vet mashkull, nuk kam moter dhe kthehem perher nga vetja duke menduar po sikur une te kisha nje moter dhe te flisnin keshtu per motren time, apo edhe thjesht per nje kusherire, si do ndihesha...Kete ja keshilloj te gjithe meshkujve, te kthehen njeher nga vetja para se te flasin. Nuk mund ta ofendosh nje femer vetem nga menyra se si vishet apo se si sillet, pa e njohur, mund ti besh nje kompliment por te nxjerresh konkluzione vetem si te interesojne ty, se besoj se eshte e drejte.

  Dhe nje gje tjeter tek vajzat, qe mua personalisht me acaron ne maksimum. Kur vishen dhe bejne makijazh para se te dalin per diku, pyesin mashkullin:
  F- A dukem mire keshtu?
  M- Po shume bukur?
  F- Me te vertete, apo do te me besh qefin?
  M- Jo se spo te bej qefin, dukesh shume bukur.
  F- He se spo tallem, dukem mire apo jo?
  M- Po pra, dukesh mire te thashe.
  F- Sme rri keq ky fustani?
  M- Jo, te rri mire.
  F- Po keto takat shkojne me fustanin?
  M- Po.
  F- Po tualeti si te duket?
  M- Bukuuuur dhe tualeti.
  F- Dmth keshtu te vi?
  M- Pooooooooooooooooooo..............
  F- E mir, ishalla me thot njeri qe dukem keq, e ke ti fajin pastaj.
  M- Hajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee..............se me cave trapiiiiin....

  hahahahahaha...ai mashkulli lart jam une...lol........
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga smocking2; 04-08-2010 mė 11:21 AM.

 12. #32
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahhahahahahahahaha sa mė qeshet me kėtė dialogun qė ke pėrshkruar
  Zakonisht vesh fustane tė shkurtra dhe e vetmja pytje qė i drejtoj burrit tim ėshtė :
  Pasi pėrkulem nė kėnd 90* me shpin nga ai e pyes A mė duken brekėt ?
  nėse pėrgjigja ėshtė PO e ndėrroj fustanin
  nėse pėrgjigja ėshtė JO e mbaj atė fustan


  Pėr sa i pėrket temės te tė dy palėt urrej fallsifitetin
  po flas pėr mosha tė rritura jo pėr adoleshent pasi kėtatė fundit akoma nuk kan krijuar njė pėrsonalitet tė tyrin qė tė pėrcaktosh tė mirėn apo tė keqen e tyre

 13. #33
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Smile

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Tek femrat jam me te njejtin mendim me shumicen, kur bejne si mendjemedhaja si duroj dot.
  Tek meshkujt urrej kur flasin per nje vajze qe kalon ne rruge, qe se njohin fare, qe se din as se si eshte apo cfare karakteri ka, apo se me cfare merret, ia "ngjisin" targen direkt, duke e ofenduar apo nenvleresuar pa u menduar fare, dhe nuk kthehen asnjeher nga vetja e tyre te mendojne se si do i vinte atyre po te flisnin ashtu per motren e tyre, apo nje kusherire te afert te tyre. Sinqerisht nuk i kuptoj. Une jam vet mashkull, nuk kam moter dhe kthehem perher nga vetja duke menduar po sikur une te kisha nje moter dhe te flisnin keshtu per motren time, apo edhe thjesht per nje kusherire, si do ndihesha...Kete ja keshilloj te gjithe meshkujve, te kthehen njeher nga vetja para se te flasin. Nuk mund ta ofendosh nje femer vetem nga menyra se si vishet apo se si sillet, pa e njohur, mund ti besh nje kompliment por te nxjerresh konkluzione vetem si te interesojne ty, se besoj se eshte e drejte.

  Dhe nje gje tjeter tek vajzat, qe mua personalisht me acaron ne maksimum. Kur vishen dhe bejne makijazh para se te dalin per diku, pyesin mashkullin:
  F- A dukem mire keshtu?
  M- Po shume bukur?
  F- Me te vertete, apo do te me besh qefin?
  M- Jo se spo te bej qefin, dukesh shume bukur.
  F- He se spo tallem, dukem mire apo jo?
  M- Po pra, dukesh mire te thashe.
  F- Sme rri keq ky fustani?
  M- Jo, te rri mire.
  F- Po keto takat shkojne me fustanin?
  M- Po.
  F- Po tualeti si te duket?
  M- Bukuuuur dhe tualeti.
  F- Dmth keshtu te vi?
  M- Pooooooooooooooooooo..............
  F- E mir, ishalla me thot njeri qe dukem keq, e ke ti fajin pastaj.
  M- Hajdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeee..............se me cave trapiiiiin....

  hahahahahaha...ai mashkulli lart jam une...lol........
  Ke shum te drejt hehehehe

 14. #34
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hahaha sa kam qeshur me keto mendimet tuaja ju siper , qenkeni keq nga keto gjera ju

  MONa ka dhe pasqyr

  smocking2 Jam disi dakort me ty qe njerzit flasin "meshkujt" pa e njohur nje femer

  Per sa i perket temes Tek femrat disa perj tyre Urrej sepse nuk kan guxim per asgje

 15. #35
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Hahaha sa kam qeshur me keto mendimet tuaja ju siper , qenkeni keq nga keto gjera ju

  MONa ka dhe pasqyr

  smocking2 Jam disi dakort me ty qe njerzit flasin "meshkujt" pa e njohur nje femer

  Per sa i perket temes Tek femrat disa perj tyre Urrej sepse nuk kan guxim per asgje
  ehehhe vertet mendon qe jemi keq me kto gjera heheheheh

 16. #36
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Dona nuk e di nese e kupton shprehjen Manjak

 17. #37
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Tek femrat jam me te njejtin mendim me shumicen, kur bejne si mendjemedhaja si duroj dot.
  Tek meshkujt urrej kur flasin per nje vajze qe kalon ne rruge, qe se njohin fare, qe se din as se si eshte apo cfare karakteri ka, apo se me cfare merret, ia "ngjisin" targen direkt, duke e ofenduar apo nenvleresuar pa u menduar fare, dhe nuk kthehen asnjeher nga vetja e tyre te mendojne se si do i vinte atyre po te flisnin ashtu per motren e tyre, apo nje kusherire te afert te tyre. Sinqerisht nuk i kuptoj. Une jam vet mashkull, nuk kam moter dhe kthehem perher nga vetja duke menduar po sikur une te kisha nje moter dhe te flisnin keshtu per motren time, apo edhe thjesht per nje kusherire, si do ndihesha...Kete ja keshilloj te gjithe meshkujve, te kthehen njeher nga vetja para se te flasin. Nuk mund ta ofendosh nje femer vetem nga menyra se si vishet apo se si sillet, pa e njohur, mund ti besh nje kompliment por te nxjerresh konkluzione vetem si te interesojne ty, se besoj se eshte e drejte  KJo nuk do koment.Edhe un jam e pajtimit ME KETE SHKRIM. edhe nje gje me pengon tek meshkujt,kur kan afer partneren e ne njeren ana sa shofin nje femere tjete menjeher syt andej !besa edhe ne makin kur jan dy here me drita te makines Tpat-tpat hahha


  Te femrat nuk me pelqen mendjmadhsija ..

 18. #38
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Tek femrat jam me te njejtin mendim me shumicen, kur bejne si mendjemedhaja si duroj dot.
  Tek meshkujt urrej kur flasin per nje vajze qe kalon ne rruge, qe se njohin fare, qe se din as se si eshte apo cfare karakteri ka, apo se me cfare merret, ia "ngjisin" targen direkt, duke e ofenduar apo nenvleresuar pa u menduar fare, dhe nuk kthehen asnjeher nga vetja e tyre te mendojne se si do i vinte atyre po te flisnin ashtu per motren e tyre, apo nje kusherire te afert te tyre. Sinqerisht nuk i kuptoj. Une jam vet mashkull, nuk kam moter dhe kthehem perher nga vetja duke menduar po sikur une te kisha nje moter dhe te flisnin keshtu per motren time, apo edhe thjesht per nje kusherire, si do ndihesha...Kete ja keshilloj te gjithe meshkujve, te kthehen njeher nga vetja para se te flasin. Nuk mund ta ofendosh nje femer vetem nga menyra se si vishet apo se si sillet, pa e njohur, mund ti besh nje kompliment por te nxjerresh konkluzione vetem si te interesojne ty, se besoj se eshte e drejte  KJo nuk do koment.Edhe un jam e pajtimit ME KETE SHKRIM. edhe nje gje me pengon tek meshkujt,kur kan afer partneren e ne njeren ana sa shofin nje femere tjete menjeher syt andej !besa edhe ne makin kur jan dy here me drita te makines Tpat-tpat hahha


  Te femrat nuk me pelqen mendjmadhsija ..
  jam dakord me ty erina

 19. #39
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mendjemadhesine nuk e duroj fare te femrat sidomos kur ja mbajne vetit lart ...

 20. #40
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  tek mashkulli egon e teper qe kan per te rene ne sy ..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 9 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 10:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM