Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 9 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 177
 1. #41
  i/e rregjistruar 10% Maska e daniel dani
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  tek femrat urrej mendjemadhesine ndersa tek meshkujt urrej banalitetin

 2. #42
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  tek meshkujt urrej fodullekun

 3. #43
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  tek meshkujt urrej fodullekun
  Un qe se di mir shqipen A mund t`ma perkthesh

  te femrat mendjemadhesine !

 4. #44
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  FODULLEKUN !!??? Tek femrat urrej kur behen se din me shum se ne meshkujt

 5. #45
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  "Nuk ka gjini ne botė qe ka mendjen me te mahe se gjinia e femrave" haha !

 6. #46
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Berii Lexo postimin
  "Nuk ka gjini ne botė qe ka mendjen me te mahe se gjinia e femrave" haha !
  pse ishe femer ti se je aq i sigurt (mahe cfar do thot?)

 7. #47
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mahe-madhe... nuk e tham vetem un kete okk... edhe qka ke puna jote veq nmu qka kapesh ... hahah

  e lecshme dukesh

 8. #48
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Berii Lexo postimin
  mahe-madhe... nuk e tham vetem un kete okk... edhe qka ke puna jote veq nmu qka kapesh ... hahah

  e lecshme dukesh
  nga doli kjo tani???

 9. #49
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

 10. #50
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  si te meshkujt si te femrat ajo se nuk durohet eshte genjeshtra dhe dy ftyrsija

 11. #51
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  si te meshkujt si te femrat ajo se nuk durohet eshte genjeshtra dhe dy ftyrsija

 12. #52
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Te femrat e urrej Budallakun, Mendjemadhesine edhe ate qe kur hiqen qe dine, e ne fakt jane bosh nga trute !

 13. #53
  i/e rregjistruar Maska e DeeJay Eri
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Crap, Tiranƫ, Albania, Albania
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jan disa X qe bejn si interesante

 14. #54
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nje pyetje shume e bukur e cila ka nje mije pergjigje si per meshkujt e femrat ndaj sikur s'ja vlen te them ato cka mendoj ne realitet ndaj po them vec njeren qe per mua eshte primare ; URREJ INTRIGAT sepse ne jete vleresoj ne maksimum SINQERITETIN ... (fatkeqsisht se gjen tek asnje....

 15. #55
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nikkita Lexo postimin
  ..... ne jete vleresoj ne maksimum SINQERITETIN ... (fatkeqsisht se gjen tek asnje....
  kur te njohesh gjith njerzit e ksaj bote , ather thuaje kte !!
  ..................
  tek meshkujt urrej mashtrimin
  tek femrat mendjelehtesin

 16. #56
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me shume kenaqesi do e beja por jeta eshte e shkurter e mund te flasim vec per ate cka kemi perjetuar deri ne kete cast ( pyetja ishte e tille ndaj thashe ate cka mendoj)
  UROJ TA NJOHESH TE GJITHE BOTEN E T'ME JAPESH PERGJIGJEN NJE DITE - realiteti eshte i hidhur e dashur por duhet ta pranojme se ne bote kudo sekziston nje njeri 100% i sinqerte...

 17. #57
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  motra, me duket se ne fillim the "ska njerez te sinqert " ...dhe e ke gabim , sepse ka !
  te thuash 100% i sinqert=perfekt ....mos pretendo perfeksjon ti..!!

 18. #58
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ATEHERE TI QENKE " E SINQERTA " - KENAQESI QE NJIHEMI !!!!
  Me vjen keq por asnje nuk eshte i sinqerte per aq sa duhet e ne vecanti s'eshte reciproke..... Spretendoj asgje nga asnje njeri sepse njeriun e vlersoj ashtu sic eshte VETEVETJA - KJO ESHTE BUKURIA E JETES......TA PRANOJME TJETRIN SIC ESHTE E TE MUNDOHEMI TA PERMISOJME NESE DICKA SNA PELQEN TEK AI NJERI OSE ME MIRE TE THEM TI PERSHTATESH... (NJE FJALE KA SHUME KUPTIME - KUR LEXON PERGJIGJEN E TJETRIN MENDOHU MIRE PARA SE T'IA KTHESH PERGJ SE KETU SESHTE ASGJE PERSONALE....TE UROJ NJE MBREMIE TE KENDSHME E SHPRESOJ TA KESH KUPTUAR ME NE FUND "MENDIMIN TIM MBI KETE TEME "....

 19. #59
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Komplimente DeeJay Eri ! Pergjigje me vend kjo per cilen do gjini ; femerore apo mashkullore - me pelqeu mendimi yt....

 20. #60
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  o sa shum qe filozofoke ti
  sa per ate te "sinqerten"..ather dhe ti lexo mir pergjigjen e tj ,para se te kthesh pergjigje.....un thash qe KA NJEREZ TE SINQERT , e vazhdoj kemngul , por jo duke nenkuptuar se ashtu jam vet...por duke then se kam fatin e mir te rrethohem me njerez te till..! nejse , ti kuptoje SI TE DUASH !
  dhe dicka qe me beri pershtypje...ke then nje fjali qe kundershotet 2 her brenda saj...ne fillim thua duhet ta pranojm tj sic esht , pastaj thua ta permirsojm (ndryshojm )...pastaj prap ti pershtatemi ......o njeren o tjetren motraa... klm gjithashtu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 9 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 10:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM