Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 9 FillimiFillimi 123456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 177
 1. #61
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  o sa shum qe filozofoke ti
  sa per ate te "sinqerten"..ather dhe ti lexo mir pergjigjen e tj ,para se te kthesh pergjigje.....un thash qe KA NJEREZ TE SINQERT , e vazhdoj kemngul , por jo duke nenkuptuar se ashtu jam vet...por duke then se kam fatin e mir te rrethohem me njerez te till..! nejse , ti kuptoje SI TE DUASH !
  dhe dicka qe me beri pershtypje...ke then nje fjali qe kundershotet 2 her brenda saj...ne fillim thua duhet ta pranojm tj sic esht , pastaj thua ta permirsojm (ndryshojm )...pastaj prap ti pershtatemi ......o njeren o tjetren motraa... klm gjithashtu
  Me vjen keq sinqerisht qe po e zgjat kete bisede si lojera femijesh , sjam filozofe por kam pasur fatin e mire te studjoj Psikologji " Shkenca mendore e mendjes se njeriut ".
  Cilesova dhe cilesoj mendimin tim ne pergjithesi per njeriun dhe mbi te gjitha thashe ate cka sme pelqen dhe se jam "AJO" qe e pranoj tjetrin sic eshte duke u munduar ta permisoj nese eshte e mundur dhe ti pershtatem (s'thashe rrij me nje mashtrues dhe e kthej ne engjell)- kjo shprehje ka shume kuptime dhe jo dy vlersime....Me behet qejfi qe je e rrrethuar me njerez te sinqerte si te gjithe ne te tjeret por ne fund sado pak zhgenjehemi nga "Sinqeriteti" i atyre cka na rrethon....Tashme te uroj gjume te embel !!!

 2. #62
  i/e rregjistruar 10% Maska e arbnori45
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Tetova
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Tek femrat mendjemadhesine, egoizmin, xhelozine qe kane njera me tjetren, ato qe krenohen(e qe nuk jane asgje ).. vetevlersimin...
  Tek meshkujt genjeshtren, ato qe bejne truke(marin rolin e aktorit), dhe qe ja mbajne vetes kinse jane dikush ...

 3. #63
  i/e rregjistruar Maska e stejana
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  8
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Tek nji mashkull urrej genjeshtrat ,,, dhe te nji femer kur ben sikur vetem ajo ekziston dhe asnji tjeter

 4. #64
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga stejana Lexo postimin
  Tek nji mashkull urrej genjeshtrat ,,, dhe te nji femer kur ben sikur vetem ajo ekziston dhe asnji tjeter
  plus 1

 5. #65
  i/e rregjistruar Maska e stefo
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Urrejtja eshte prodult i armiqesise,nderkohe qe armiqesia nuk mund te jete seksuale,por e karakterit te njerezve..

 6. #66
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ne fakt ka disa gjera qe une urrej tek meshkujt..sjellja si femije..genjeshtrat..mungesa e respektit..nuk mund te them se egziston njeriu perfekt por disa difekte te vogla mund dhe te tolerohen..per mua nje mashkull serioz do te thote shume..i vlersoj pa mas meshkujt me autoritet..cfare mund te them tjeter keto jane pak a shume ato urrej tek meshkujt..sepse ne fund te fundit eshte e pa mundur te kerkosh njeriun imagjinar sepse vetem njeriu imagjinar eshte perfekt..me pak fjale nuk egziston...

 7. #67
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Mendjemadhesin, krenarin e vetebesimin e tepruar.

 8. #68
  i/e rregjistruar 10% Maska e Selda Fr
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  si tek femrat dhe te meshkujt sduroj dot pasivitetin, vulgaritetin, egoizmin...

 9. #69
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  une kurre nuk urrej femrat, por qe do sygjeroja vetem qe te kene durim dhe para se te flasin te degjojne do ishte me e mira per ta

 10. #70
  te nje femer urrej --45 minuteshin e te berit tualet--ndersa te nje mashkull ,te treguarin e asja qe ben me nje femer.

 11. #71
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  apapapapa....ate qe e urrej si te femrat si te meshkujt...esht mungesa e higjenes...pastertis vetjake......kta njerez i dua 30 km larg !!

 12. #72
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  apapapapa....ate qe e urrej si te femrat si te meshkujt...esht mungesa e higjenes...pastertis vetjake......kta njerez i dua 30 km larg !!

  Hahahaha pse te shqetesojn ty un pershembull vetem me raste festash lahem

 13. #73
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  femra me qime

  TMERRRRRRRR

 14. #74
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tek meshkujt e urrej budallallikun qe e shprehin...

 15. #75
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Hahahaha pse te shqetesojn ty un pershembull vetem me raste festash lahem
  po ti je rast i vecanat ore vllai.....tek ty dhe morrat kan morra .....................( shaka )....

 16. #76
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  tek nje femer urrej... pfff gjithcka qe m jep aCCariim
  tek meshkujt ... uffaa m japin AccCariim kur t cajn k....

  koken koken ms u keqkuptoni rofl

 17. #77
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Tek meshkujt urrej fjalet e teperta

  tek femrat mendjelehtesine

 18. #78
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Tek meshkujt urrej fjalet e teperta

  tek femrat mendjelehtesine
  amen to that ... (i'm an atheist )

 19. #79
  i/e rregjistruar 10% Maska e Mina
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  Ketej rrotull botes
  Postime
  37
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Tek meshkujt...dhe femrat urrej mendjemadhsine...!

 20. #80
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Tek meshkujrt urrej arrogancen
  Tek femrat urrej mendjelehtesin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 10:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM