Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 9 FillimiFillimi 123456789 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 177
 1. #81
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  E kam thene...dhe vazhdoj ta perseris...gjithcka qe mbartin emrin "Mashkull',e kam inat

 2. #82
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Tek meshkujt qe ushtrojn dhune ndaj nje femre
  Tek femra qe nderrojn meshkujt nje mbas nje

 3. #83
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ENGJELLUSHJA Lexo postimin
  Tek meshkujt qe ushtrojn dhune ndaj nje femre
  Tek femra qe nderrojn meshkujt nje mbas nje

  jam dakurt me ty

 4. #84
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  jam dakurt me ty
  edhe une

 5. #85
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Tek nje femer urrej mendjelehtesine!

 6. #86
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tek nje femer urrej mendjemadhesine!

 7. #87
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Tek meshkujt urrej kur mundohen te sundojn nje femer
  Tek femrat urrej zilin qe kane ndaj nje femre tjeter

 8. #88
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  E kam thene...dhe vazhdoj ta perseris...gjithcka qe mbartin emrin "Mashkull',e kam inat
  Te gjitha keshtu thoni ju , dhe ketej i doni

 9. #89
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Urrej indiferentizmin,kur bejne interesantin...edhe pse zemra e tyre rreh me fort se gjithcka tjeter....

 10. #90
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Une nuk i urrej femrat ,

 11. #91
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Urrej indiferentizmin,kur bejne interesantin...edhe pse zemra e tyre rreh me fort se gjithcka tjeter....
  hgaaaiiii avash avash se me kte qe ke then na ke prek n zemer... pp rofl

 12. #92
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Momoja Lexo postimin
  hgaaaiiii avash avash se me kte qe ke then na ke prek n zemer... pp rofl
  o vlla te sygjeroj kur te hysh tjeter here ne forum,te jesh esell jo tap....he derman

  se je ncncncnnc hahahahahhahahahha

 13. #93
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Ato femra qe jan gjumashe............

 14. #94
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  o vlla te sygjeroj kur te hysh tjeter here ne forum,te jesh esell jo tap....he derman

  se je ncncncnnc hahahahahhahahahha
  ke sh te drejt... sdo ta kem parasysh

 15. #95
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ....................................

 16. #96
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  erinda kush te shqetson ty moj vajze...? me thuaj mua ta bej per tek spitali amerikan se ushtaraku nuk besoj se do ta marr persiper

 17. #97
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  erinda kush te shqetson ty moj vajze...? me thuaj mua ta bej per tek spitali amerikan se ushtaraku nuk besoj se do ta marr persiper
  ueeeeeeeeeeeeeeeeeeee rrofsh....

  sa te vish ti nga amerika derman....i kam derguar une ne spitalin amerikan me ceremoni madje hahahahhhahhaa

 18. #98
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  erinda kush te shqetson ty moj vajze...? me thuaj mua ta bej per tek spitali amerikan se ushtaraku nuk besoj se do ta marr persiper
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ueeeeeeeeeeeeeeeeeeee rrofsh....

  sa te vish ti nga amerika derman....i kam derguar une ne spitalin amerikan me ceremoni madje hahahahhhahhaa 19. #99
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Po ti cfare dreqi ke qe qesh ti eeeeeeeeeeeeee?....

  te duket habi ty?

  epo mos u habit shume ncncnncc

 20. #100
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ca beni or ooooo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 10:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM