Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 177
 1. #1

  Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Receta Gatimi

  Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  tek nje femer shperqendrimin tek nje mashkull si kam veren re te then te drejten (po nuk do methene se jemi perfekt) ca modestie

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Te femrat urrej kur bejne si interesante kot pa lidhje! Se te jen interesante me te vertete, te kenaqin!

  Per meshkujt sme intereson shume!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Tek nje mashkull urrej mos korektesine.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  tek nje mashkull urej brutalitetin, dhunen ne familje, tek nje vajze kur duan te duken dhe vishen si prostituta apo kur perdorin fjale te pista.

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Shume dakord me kukllen!

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  hahahahah mi paske marre fjalet nga goja Kuklla
  dmth ja ēar urrej dhe une tek mashkulli dhe tek femra .

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Te femrat une urrej edhe periudhen kur jane te zonme!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  te meshkujt urrej egoizmin kurse te femrat mendjelehtesine

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Tek nje mashkull urrej kur behet prepotent

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Tek meshkujt arrogancen,mendjemadhsine,fjalet e teperta!

  Tek femrat hipokrizine,indiferencen,mendjelehtesine!!

 12. #12

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Tek mashkulli kur nuk mbajne fjalen e dhene!

  Tek femrat mendjemadhesine, fjalet e pista qe perdorin.

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Tek nje mashkull urrej arrogancen, egoizmin.

  Tek nje femer mendjelehtesine.

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Tek nje mashkull urrej faktin qe gerrhet......

  Ne nje femer vulgaritetin!

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Te femrat nuk me pelqen kur i hyp vetja ne qef! Po edhe po i hypi, varja! Aty po na rref ne!

  Kemi qefin ton!

 16. #16
  te mashkulli urrej genjeshtren...

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une urrej ne kulm kur mashkulli eshte cigun, koprrac.

 18. #18
  Nje mashkull zemergjere eshte nje mashkull zemerflori,jam shume dakord me emaus..
  Tek femra pastaj,vleresoj naivitetin...te vetmet femra fatlume jane femrat naive!

 19. #19
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  te meshkujt urrej dhunen, arrogancen,
  prepotencen, tradhtine......
  te femrat urrej mendjelehtesine dhe kur
  bejne si te bukura apo interesante.....

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga shoku_tanku Lexo postimin
  Nje mashkull zemergjere eshte nje mashkull zemerflori,jam shume dakord me emaus..
  Tek femra pastaj,vleresoj naivitetin...te vetmet femra fatlume jane femrat naive!

  me idene e pare jame dakort por me te dyten aspak ! sepse tani kane ndryshuar koherat ! femrat me fatlume nuk jane ato qe jane naive por jane ato qe dine te manipulojne mire mashkullin !


  te femrat urrej rivalitetin , dhe te meshkujt urrej padrejtesine qe ai ben ndaj femres !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:21 AM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 10:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM