Shkarko Firefox 32


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Shkarko Firefox 32

  Receta Gatimi  Mozilla sot ka leshuar version 32 te shfletuesit te vet, Firefox, duke sjellur keshtu me shume siguri, mobilitet dhe performance ne makinat e konsumatoreve. Versioni 32 nuk ka dallime te jashtme me ate 31, vetem qe jane shtuar opsionet e sigurise dhe permiresime te brendshme.

  Per ta shkarkuar, vizitoni lidhje me poshte (direkt)


  Shkarko Firefox 32 per Windows (anglisht)

  Shkarko Firefox 32 per Linux (anglisht)

  Shkarko Firefox 32 per Mac OS X (anglisht)


  Per perdoruesit qe e kane shfletuesin e instaluar, azhurnimi automatik leshohet pak me vone!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Faleminderit per njoftimin! veē presim nje Firefox 64bit official!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ...flm ...per njoftimin vaaldr1n....

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kto jane ndryshimet qe sjell Firefox 32


  Release notes:

  • New HTTP caching (v2) enabled by default
  • Integration of generational garbage collection
  • Public key pinning support enabled
  • Login metadata viewable in password manager
  • Display the number of found items in the find toolbar
  • Code completion and inline documentation added to Scratchpad
  • Connect to HTTP proxy over HTTPS
  • Removed and turned off trust bit for some 1024-bit root certificates
  • Performance improvements to Password Manager and Add-on Manager
  • HTML5: drawFocusIfNeeded enabled by default
  • HTML5: ECMAScript 6 built-in method Array#copyWithin implemented (docs)
  • HTML5: CSS position:sticky enabled by default
  • HTML5: mix-blend-mode enabled by default
  • HTML5: New Array built-in: Array.from()
  • HTML5: navigator.languages property and languagechange event implemented
  • HTML5: Vibration API updated to latest W3C spec
  • HTML5: CSS box-decoration-break replaces -moz-background-inline-policy
  • Developer: HiDPI support in Developer Tools UI
  • Developer: Inspector button moved to the top left
  • Developer: Hidden nodes displayed differently in the markup-view
  • Developer: New Web Audio Editor (learn more)
  • Fixed: Mac OS X: cmd-L does not open a new window when no window is available
  • Fixed: Text Rendering Issues on Windows 7 with Platform Update KB2670838 (MSIE 10 Prerequisite) or on Windows 8.1
  • Known Issues: Repeating background image causes weird text layout issue with HWA off (1011166)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shkarko Firefox 11 me RISI !
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 05:26 PM
 2. Firefox 64-bit - Shkarko Waterfox Falas
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 14-03-2012, 12:14 PM
 3. Shkarko versionin Final te Firefox 4
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 26-03-2011, 07:03 PM
 4. Firefox: Kartela e shkarkimeve ne Firefox
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2008, 05:30 PM
 5. Shkarko Mozilla Firefox 3 nė Gjuhėn Shqipe
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-03-2008, 11:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė