EKSKLUZIVE: Ja si u vodh Banka e Shqipėrisė (foto/video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Djallėzore EKSKLUZIVE: Ja si u vodh Banka e Shqipėrisė (foto/video)

  Receta Gatimi  TIRANE - Pėr herė tė parė transmetohen pamje tė vjedhjes sė parave nga thesari i shtetit nė Bankėn e Shqipėrisė, tė siguruara ekskluzivisht nga televizioni A1 REPORT.

  Nė sekuencat ekskluzive tė A1 REPORT tė shkėputura nga kamerat e sigurisė shfaqet Ardian Bitraj, duke vjedhur paratė nė kasafortėn e arkės stok (ku ndodhen paratė qė ende nuk janė hedhur nė qarkullim). Me tej ai del nga thesari i Bankės sė Shqipėrisė nė Linzė me thasėt me lekėt e marra.

  Ish-pėrgjegjėsi i arkės stok nė thesarin e Shtetit Ardian Bitraj, i cili aktualisht ndodhet nė burg dhe qė ka pranuar se e ka kryer i vetėm vjedhjen e 713 milionė lekėve tė rinj nga thesari pėr plot 4 vjet, duket nė kėto pamje teksa hap me 3 ēelėsat kasafortėn ku ndodhen lekėt qė do tė asgjėsoheshin. Nė fakt, ēelėsat e kasafortės ku ruhet thesari mbahen nga persona tė ndryshėm, por Bitraj shfaqet nė kėto pamje ekskluzive teksa hap i vetėm me tė 3 ēelėsat kasafortėn, ndėrsa mė herėt ka futur edhe kodin pėr hapjen e saj.  (Ne foto, Ardian Bitraj duke hapur me 3 celesa kasaforten ku ndodheshin parate)

  Pasi ka marrė paratė nė kasafortė, nė arkėn stok ku ndodhen paratė qė asgjėsohen nga thesari i bankės sė Shqipėrisė, Bitraj duket teksa del me njė thes tė zi nė dorė.  (Ne foto, Ardian Bitraj pasi ka vjedhur parate nga thesari, duke dale me thesin me leke)

  Pėr vjedhjen e thesarit nė Bankėn e Shqipėrisė janė arrestuar 17 persona, ndėrsa hetimet pėr tė zbardhur plotėsisht mega-skandalin nė institucionin mė tė lartė financiar nė vend, vijojnė.  (Fotosekuenca ekskluzive tė A1Report nga momentet e vjedhjes sė Thesarit tė BSH nga Bitraj)
  (Nė foto: Bitraj duke dalė nga Thesari i BSH, bashkė me Mimoza Bruzian)


  Burimi: Shqiptarja.com

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  aman si beni dhe ju per 7 miliard lek

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kur jan vjedhur ne banken e shtetit, imagjino ēfare vjedhje eshte bere ne insitucionet e tjera te shtetit...

  skam fjale!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ekskluzive: Rita Ora sė shpejti koncert nė Prishtinė
  Nga Noga nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-08-2012, 04:56 PM
 2. Video zyrtare e Shqiperise ne Eurovision
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 02:18 PM
 3. Si te konvertoim nje VIDEO ne FOTO(GIF) me PHOTOSHOP
  Nga argent nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 11:47 AM
 4. Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE
  Nga daku323 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 10:06 PM
 5. Ekskluzive: Pėr Adelinėn po lind njė dashuri e re
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-04-2009, 05:21 PM

Etiketat pėr kėtė Temė