Poezi ndarje te dhimbshme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Angry Poezi ndarje te dhimbshme

  Receta Gatimi

  Jetoj i harruar ne mes te ksaj bote,
  valle a mos me mallkoi dashuria jote?

  Jetoj i harruar pa jete pa shpres,
  valle kush eshte fajtorja qe do vdes!

  Jetoj i harruar, pa ty pa dashuri,
  Jetoj pa aspak zemer se te humba ty.

  Jetoj i harruar ne mesin e erresires.
  Jetoj i harruar pa plotesimin e deshires.

  Jetoj i harruar qe per mua ask...ush s'mendon,

  Plaget qe kam ne zemer ska mjek qe mi sheron,

  Je ti ajo qe une dua...Pa ty une jam Askush


  Marre nga Facebook-u!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  le se mir kesh pa e lexu! N'pik t'mengjesit me fillu diten me ket poezi... Mos vet!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kur ikja larg,
  drejt teje vija,
  kur vija afėr, ikja larg,
  E ndoshta kjo ish dashuria,
  e llahtarisur, kuturu,
  pėr dreq me trembte largėsia dhe afėrsia gjithashtu!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Poezi
  Nga catemidleton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 21-05-2013, 08:56 PM
 2. Poezi per xhennetin
  Nga abdullah92 nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 10:29 PM
 3. Poezi…....
  Nga MAJDI nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 09:39 PM
 4. ELANKO POEZI - Poezi nga Elda Kokoneshi
  Nga EMAUS nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 11:33 PM
 5. POEZI
  Nga pulaj66 nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-08-2008, 06:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė