Pėrditėsohet WhatsApp pėr iOS me funksione tė reja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Pėrditėsohet WhatsApp pėr iOS me funksione tė reja

  Receta Gatimi

  Sherbimi me i popullarizuar per dergimin e mesazheve direkte, WhatsApp, mbreme ka leshuar nje perditesim te madh per perdoruesit e iOS!

  Se ēfare ka sjellur ky perditesim saktesisht mund ta shihni me posht:

  • Eshte shtuar mundesia per arkivimin e mesazheve dhe grupeve
  • Shto pershkrim te fotove dhe videove
  • Eshte shtuar butoni i kameres ne anen e djathte (zgjedhje e shpejte e kameres)
  • Tani mund te ndani video ne slow motion (vetem iPhone 5S)
  • Tani mund t'i shkurtoni videot perpara se t'i shperndani ato
  • Shperndaj lokacionin: Tani mund te ndani lokacionin tuaj ekzakt se ku ndodheni duke vendosur gjilperen nga nje pike e caktuar ne tjetren
  • Mundesi e re per shkarkimin automatik te dokumentave (foto, video) duke shkuar tek Settings > Chat Settings > Media Auto-Download
  • Jane shtuar sfonde te reja per chat
  • Jane shtuar tinguj te ri kur merrni mesazhe
  • Tani mund te beni edhe nje fotografi kur doni te raportoni ndonje problem  WhatsApp mund ta shkarkoni falas nga iTunes dhe me pas kushton 0,89€ ne vit.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Edhe ne iTunes e paska bere 0.89€ ne vit? se ka pas qene, paguan 1 here te vetme - gjithesesi nuk jan dhe aq shume

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Edhe ne iTunes e paska bere 0.89€ ne vit? se ka pas qene, paguan 1 here te vetme - gjithesesi nuk jan dhe aq shume
  hahaha, nuk e din ti? Ket ka kohe qe e ka bo WhatsApp! Gjithsesi, per Android ne fillim!

  Kjo update me ka pelqyer shum! Shum me bukur po duket tani WhatsApp dhe po punon me mire

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Google+ me 18 funksione tė reja
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 03:36 PM
 2. Tastierė me Dy Funksione
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-12-2012, 08:22 PM
 3. Permiresime te vogla te faqjes dhe funksione te reja
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 24-07-2012, 05:42 AM
 4. Paketa LibreOffice 3.5 sjell azhornime dhe te funksione te reja
  Nga Al Capone nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 06:58 PM
 5. Google shton funksione tė reja nė Gmail
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 04:37 PM

Etiketat pėr kėtė Temė