Vetulla te trasha


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e robertt
  Anėtarėsimi
  Sep 2014
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Vetulla te trasha

  Receta Gatimi

  si te kem vetulla te trash ndonje metod ju lutem?

 2. #2
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Po cfare je qe ta kuptoj femer apo mashkull?

  Vetulla e trash (nese je femer) krijohet vetem kur nuk pastrohet shume...duhet te presesh nje kohe te gjate sa te plotesohet...dhe pastaj e pastron ne vendet qe duhet...pa e holluar shume....ne te kundert nese nuk ke shume vetull atehere plotesohet me nje laps vetullash...

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Po cfare je qe ta kuptoj femer apo mashkull?

  Vetulla e trash (nese je femer) krijohet vetem kur nuk pastrohet shume...duhet te presesh nje kohe te gjate sa te plotesohet...dhe pastaj e pastron ne vendet qe duhet...pa e holluar shume....ne te kundert nese nuk ke shume vetull atehere plotesohet me nje laps vetullash...
  Faleminderit per informacionin

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Gjinia thot mashkull aty tek profili - por jo te gjithe meshkut mund ti plotesojne me laps githesesi arjoli mbajti shenim

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e robertt
  Anėtarėsimi
  Sep 2014
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  persh femer jam po me emer te burrit po flm per pergjegjjet e juve

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ah, ok, ateher duhet te ndjekesh keshillen e Aurores!

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahahaha cfare jeni o zott...Tjetra ka hall...ju talleni...nejse ti Arjol mbajte shenim...mos i hollo shume mire hahahahahhaa

 8. #8
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  sa racista jane keta ore
  ca keni ore
  per vete apo per burrin ska cna duteh ne ;p

  po keta ore me ben me tension ;p

 9. #9
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  lol
  kjo foto shkon me temen
  http://i.solidfiles.net/503791b243.jpg

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Paragjykimi kap kulmet apo jo?...po goca e sqaroi qe ishte antarsuar me emrin e burrit tha....nnncncn...

  problemi eshte se me vetullat kam info...ama me mjekren nuk di cfare te them nuk di ndonje metod...pervec mungeses se hormoneve mashkullore mendoj...duhet te jene ne perputhje te plot...hormonet mashkullore me ato femerore....ndoshta tek bashkeshorti yt jane me teper te zhvilluara hormonet femerore...

  fatkeqesisht per kete nuk mund te behet dot asgje...

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  lol
  kjo foto shkon me temen
  http://i.solidfiles.net/503791b243.jpg
  te lutem ma shuaj kurjozitetin.....esht femer apo mashkulll kjo ne foto :O

 12. #12
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  te lutem ma shuaj kurjozitetin.....esht femer apo mashkulll kjo ne foto :O
  them se eshte femer se spo shoh "mollen" ne foto

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e robertt
  Anėtarėsimi
  Sep 2014
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  o ni emer po qka ti intereson burrit e shkruj qa te me interesoj mu e shkruj a jeni tu kuptu ju .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Hapat per te patur Vetulla te bukura....
  Nga Auroraa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-12-2013, 10:39 PM
 2. Mėnyrat pėr tė pasur vetulla tė bukura
  Nga ardona nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-06-2012, 09:57 AM