WhatsApp sė shpejti me thirrje me zė (VoIP)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink WhatsApp sė shpejti me thirrje me zė (VoIP)

  Receta Gatimi  Sic shihet edhe ne foton me lart, te publikuar nga portali NDTV Gadgets, WhatsApp se shpejti do te perkrahe edhe mundesine e thirrjeve me ze, "voice over ip" (voip).

  Megjithese akoma nuk eshte bere asnje komunikate zyrtare, thuhet se sherbimi se pari do te vije per iOS dhe Android, duke ndjekur me pas Windows Phone i Microsoft, BlackBerry dhe Nokia (me Symbian OS).

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nese aktivizon, voice dhe video, Skype e me shok i thone lamtumire perdorueseve!!!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Vetem Voice na del boll! Haha! Ky tani qe eshte me mesazhe vetem, ka me shum popullaritet se shoket e tij, paramendo me VoIP dhe Video?

  Ama 1 gje nuk me pelqen tek WhatsApp: Update sjellin shum rrall! Dhe kjo puna e VoIP u be legjend! Qe ne shkurt pati njoftuar ai Jan Kuom dhe akoma nuk e sollen...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. WhatsApp apo SMS tradicional?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2014, 03:59 PM
 2. SMS vs WhatsApp - Kush fiton?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-05-2013, 12:55 PM
 3. 1 Muaj falas thirrje nga Skype nė tė gjithė botėn
  Nga vaaldr1n nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 05:03 PM
 4. Thirrje pėr luftimin e piraterisė nė internet
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 01:36 PM
 5. Telefonata pa LIMIT - Lufta e VoIP
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-04-2008, 01:05 AM

Etiketat pėr kėtė Temė