Mjekėr tė dendur - Me keshilloni ju lutem


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e robertt
  Anėtarėsimi
  Sep 2014
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ndihme Mjekėr tė dendur - Me keshilloni ju lutem

  Receta Gatimi

  Pershendetje kam deshir te kem nje mjekerr te dendur a di ndokush ndonje metod per te shtuar qime ne fytyr ?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me falni ju nuk po kuptoheni! Nje here vetulla te trasha se jeni femer, tani mjeker se jeni mashkull!

  Lexoni rregulloren e forumit, dhe filloni me nje prezantim! GJithe te mirat!

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Me falni ju nuk po kuptoheni! Nje here vetulla te trasha se jeni femer, tani mjeker se jeni mashkull!

  Lexoni rregulloren e forumit, dhe filloni me nje prezantim! GJithe te mirat!
  hahahahaha prit kur te na del .Dinosaur

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hahahahahaah

  ...spo e prish gojen ;p

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  laje fyteren me ace 3 her.. por pas buke por kujdes mos tshkoj poshte se mytesh >.<

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Mos e rruj fare vetem ashtu behet me e dendur

  Po ekzistojne spray qe te shtojne mbjelljen e leshit nje te tille e ka perdor dhe Berluskoni , ne shqip quhet nitrat

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e robertt
  Anėtarėsimi
  Sep 2014
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  sdi pse nuk kuptoni bre kuku un e burri jemi nja edhe un pyes edhe per burr edhe per veti qka te intereson burrit .

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Duhet te hapi secili nga ju profil me vete! Mjekra e dendur mund te behet me hormone kam degjuar, dhe mund ti blini ne Brazil apo shtete pa shume kontroll, por nuk e di sa funksionon.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajza 16-vjeēare.... me mjekėr !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 26-10-2012, 09:25 PM
 2. Arjol na u befsh plak me mjeker (^_^)
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 05:18 PM
 3. Lajmet? Keshilloni femijet tuaj....!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-03-2011, 07:48 PM
 4. Majmuni mė qesharak me mjekėr
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-12-2010, 07:15 PM