Facebook: $2.99/muaj do paguajne user-at duke filluar nga 1 Nentori


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Facebook: $2.99/muaj do paguajne user-at duke filluar nga 1 Nentori

  Receta Gatimi
  burimi  shqiptari pa buke jeton por pa facebook vdes

  erdhi dita e "krizes" per userat shqiptar

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Hahaha mua me mbesin merak njoftimet ne lidhje me programet e ndryshme. Por gjeja me qesharake eshte te paguaj per fb. Ai qė paguan me duket komplet injorant.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nje shaka pa kripe eshte kjo haha!

  Une personalisht ka kohe qe kam "mbetur" ne te dhe tani nuk mund ta mbyll se 90% te shokeve dhe te njohurit i kam aty! Per ndryshe, do kishte kohe qe nuk do merresha me te...

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Do te bėnte mire sikur ta ēonte ēmimin edhe 0.01 cent

 5. #5
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  me se fundi dhe kjo big genjeshter qe

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po normale qe do ishte genjeshter.... me aq sa fiton Fb, nuk ka interes ta bej hyrjen me pagese!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pse paguajne gjithmon meshkujt!?!
  Nga Elson8655 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 08:55 AM
 2. Na thoni dicka duke filluar me fjalen Une...
  Nga dDiana nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 22-01-2013, 09:23 PM
 3. Facebook ka zgjeruar tregun e Anti-Viruseve duke shtuar edhe tete partnere te rinje
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2012, 05:33 PM
 4. Urime 28 nėntori
  Nga Enkelejda_24 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 11:07 PM
 5. 28 nentori festa e pavarsise
  Nga ermela nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-11-2008, 10:55 AM