ello.co invitation/ftesa


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  ello.co invitation/ftesa

  Receta Gatimi

  eshte ndonjeri nga ju i regjistruar ?
  a eshte e mundshme te dergoni invitations/ftesa ?

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 05-10-2014 mė 06:59 PM. Arsyeja: linku ne [code]-[/code]

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  asnjeri ???

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pėr ēka shėrben kjo faqe,ēka janė kėto ftesa?

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  zevendesim i facebook demek, po nuk besoj qe i "dhez"..

  Ftesa s'kam.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Un i hodha nje sy profileve publik! Nuk mu duke ndonjegje e veēant!! Kopje Facebook me font tjeter

  (do shof ne inbox per ftesa )

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  eshte rrjet social si facebook por pa reklama e "budalleqe per femije"
  perdoret nga profesioniste per te reklamuar & demostruar punen e tyre ne rrjet

  me terhoqi vemendjen prandaj doja 1 ftese

 7. #7
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e gjeta 1

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 05-10-2014 mė 06:59 PM.

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  boll me keto rrjetet sociale se na ka diagnostikuar keq fb mos te fillojm dhe ketej

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume po shtohen dita dites

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ky ello, me duhet humbi para se te hapej publik.... veē spam te nisin ne inbox!!!

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ky ello, me duhet humbi para se te hapej publik.... veē spam te nisin ne inbox!!!
  mir qe paskan regjistruar dhe un e-mail per spam aty!

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  me ne fund....

  kush do ftesa te me shkruaj se u lirua

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ftesa per rrjetin social te Microsfot so.cl
  Nga ReniX nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 09:39 PM
 2. Princi lė pa ftesa Obamėn, Sarkozyn dhe Berluskonin
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 10:19 PM
 3. Ftesa mbi seminar ne Hotel Dukagjini
  Nga mimoza gjonaj nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 09-10-2010, 01:55 PM
 4. Ftesa e Jezus Krishtit
  Nga Aragon nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-03-2007, 10:59 AM

Etiketat pėr kėtė Temė