Sė shpejti versioni 64-bit i Firefox


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Sė shpejti versioni 64-bit i Firefox

  Receta Gatimi
  Siē raporton faqja Firefox Wiki, Mozilla me ne fund ka vendosur te ndertoje edhe versionin 64-bit te shfletuesit te vet Firefox.

  Data e sakte nuk eshte bere akoma publike se kur do te lansohet ky version, por flitet qe diku nga muaji Mars i vitit 2015 dhe te vije me versionin 37.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Si fan i Firefox, Mozilla eshte shume me vones per versionin 64Bit!

  Duhet te gjej nje sponsor te fuqishem!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Firefox 16 do te jete versioni i fundit per Mac OS X
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-08-2012, 02:40 AM
 2. Lėshohet versioni i ri i Firefox 4 pėr Android
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 02:41 AM
 3. Del versioni Firefox 3.5
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-07-2009, 06:12 PM
 4. Tani versioni i ri Firefox 3.0.6
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 11:44 AM
 5. Firefox up to date versioni 2.0.0.4
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2007, 05:11 PM

Etiketat pėr kėtė Temė