Shqiptaret ne Gjermani


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Shqiptaret ne Gjermani

  Receta Gatimi

  Mendimet, pershtypjet, kuriozitete.

 2. #2

  Re: Shqiptaret ne Gjermani

  Ju uroj shendet!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Durt e mia i kam shkurtu Gjermanin tu e ndertu Gjermani mori virane ti shkrun zemrat qysh naj bane

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e isgazepi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ju uroj jet te gjat dhe dit samete shkurtra gyrbeti dhe kthim samete shpesht ne vendlindjen e tyre.

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e isgazepi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Dhe mos te harroj ti faliminderoj te gjith gurbetqaret per kontributin qekan dhan ne kosov

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e kosfer
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ska kurgja prej gjermanise...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rriten sulmet e hakerėve nė Gjermani
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 03:38 AM
 2. Gjermani, reagon ministri ‘homoseksual’
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 09:05 PM
 3. 2 Arsyhet pse duhet te ikim ne Gjermani
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 09:09 PM
 4. Nė Gjermani rritet sėrish numri i azilkėrkuesve
  Nga Enkelejda_24 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-08-2009, 12:02 PM
 5. Gjermani, vetėvritet miliarderi Adolf Merkle
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 02:15 PM