Ftesa pėr "Inbox by Gmail"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Bota Ftesa pėr "Inbox by Gmail"

  Receta Gatimi

  Ēkemi! Siē edhe titulli thot, ketu mund te beni kerkesen per nje "invite" (ftese) per sherbimin e ri per E-Mail nga Google, Inbox. Mjafton qe te shkruani ne koment dhe ne do t'u dergojme ftesen ne E-Mail. 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  A bėn 1 ftesė pėr mua?

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  edhe un dua njeeeeeee

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  harrova ta cek qe duhet te keni Android ose iPhone per ta instaluar aplikacionin! Per ndryshe ftesa nuk mund te aktivizohet!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ata qe marrin ftesėn, duhet te ofrojnė nje ftes tjetėr anėtarit me poshtė...pasi jane vetėm 3 ftesa per anetar!


 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ata qe marrin ftesėn, duhet te ofrojnė nje ftes tjetėr anėtarit me poshtė...pasi jane vetėm 3 ftesa per anetar!

  mua sme jep mundesine te dergoj ftesa

  ftesen e kame marre direkt nga google

  mos e kane pezulluar provizorisht dergimin e invites ?

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pas 1 dite del opsioni i fteses! Por me duket se e ka hapur publike inbox Google!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 01:00 AM
 2. Si te aktivizosh Tabs ne Gmail Inbox
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-11-2014, 04:31 PM
 3. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė