Pallati 500 milion dollarėsh i Erdogan (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  I Habitur Pallati 500 milion dollarėsh i Erdogan (Video)

  Receta Gatimi

  Ishte ish-presidenti i Rumanisė, Nicolae Ceausescu i cili u ekzekutua mė 1989 i cili kishte ndėrtuar njė ndėr pallatet mė tė mėdha presidenciale.
  Njė pothuajse tė tillė e kishte ndėrtuar edhe Kim Jon Un i Koresė sė Veriut ndėrsa kėtyre dyve iu bashkua edhe Erdogan i cili ndėrtoi pallatin me 1 mijė dhoma nė vlerė prej 500 milion dollarė amerikan.

  Ai ėshtė pesė herė mė i madh se Shtėpia e Bardhė e SHBA've. 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Super fantastik! Aty nuk besoj se behet ndonjeher erresire! Brenda nuk imagjinohet si do jet

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  se kuptoj rolin e ketyre "pallateve"
  populli vuan ky @@ reklamon lluksin

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kjo me ka len pa fjal , shum fantastike

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Funerali 1 milion dollarėsh
  Nga lovee nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 10:06 PM
 2. iPhone 4 me diamante prej 20.000 dollarėsh
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-07-2010, 03:33 PM
 3. iPad me vlerė prej 189.000 dollarėsh
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-05-2010, 08:53 AM
 4. Kupa prej 1 Milion dollaresh
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-06-2008, 05:06 PM
 5. Pallati dhe Kasollja :D
  Nga Altin111 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 02-02-2008, 08:10 AM

Etiketat pėr kėtė Temė