Receta Gatimi

Modelja mė e bukur nė botė (foto


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Zemer Modelja mė e bukur nė botė (foto

  Justyna Gradek - nga Polonia, eshte vleresuar si modelja me e bukur ne bote! Gjykuar nga foto me posht, as un nuk kam piken e dyshimit! 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Po ti thua me e bukura ne bot dhe na e le me njė foto

  Po mbushe

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  ajo ishte sa per te zgjuar kurreshtjen  btw; Kishte edhe facebook kjo!

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Not Bad

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Pse na ben me dhimbje koke mor cun

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Pse na ben me dhimbje koke mor cun
  Dhimbjen e kokes do e kesh nga birrat mbrem qe nuk na ftove

  se kjo te jep dhimbje kockash

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Dhimbjen e kokes do e kesh nga birrat mbrem qe nuk na ftove

  se kjo te jep dhimbje kockash
  Hahah ore vetem hajde ti se pim prap ne , te shofim kete e te dehemi hahah

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  majdi majdi, as nuk thirr as hiē as...

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Valdrin ti je ne list

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Mendime

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Valdrin ti je ne list
  epo mir, t'pakten qenkemi dikund!  Foto te reja - MBAHUNI!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Sa e ka shėrbimin kjo? fotografik kuptohet

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sa e ka shėrbimin kjo? fotografik kuptohet
  Hahaha! Dhe nuk je fotograf ti...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto nga ndėrtesa mė e lart nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Arkitekturė dhe Dekor
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 12:49 PM
 2. Kombinim i bukur (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-06-2012, 11:43 PM
 3. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 24-04-2012, 10:37 PM
 4. Jahti mė i bukur nė botė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-06-2011, 03:47 PM
 5. Rocio G. eshte gruaja me e bukur ne bote!
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 01:49 AM

Etiketat pėr kėtė Temė