Robert Downey Jr. dhe Susan Downey sjellin nė jetė njė vajzė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Mendime Robert Downey Jr. dhe Susan Downey sjellin nė jetė njė vajzė

  Receta Gatimi
  Urime ēiftit!

  Ēifti qe tashme ka nente (9) vite sebashku te martuar, sipas revistes "People" (njerez) kane sjellur ne jete vajzen e tyre te pare.
  Ato te dy kane sebashku edhe nje djale me emrin Exton Elias Downey, i cili lindi me 7 Shkurt 2012 ne L.A. Ylli i „Avengers: Age of Ultron" ka gjithashtu edhe nje djale tjeter me ish-gruan Deborah Falconer, te quajtur Indio Downey (21).

  Aktori (49) dhe Producentja (40) i dhane fjalen PO njeri-tjetrit ne Gusht te 2005-es.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Beri ndonje Mini iron baby

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 Ushqime qe te sjellin fat ne jete po ti hash!
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-02-2012, 10:54 AM
 2. Robert DE Niro gjak shqiptari
  Nga argent nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 07:02 PM
 3. Robert Mormando: Jam homoseksual
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 07:32 PM
 4. Ngrin spermen per 22 vjet, i vjen ne jete nje vajze
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 03:39 PM
 5. Robert Ndrenika
  Nga kuklla nė forum Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-01-2008, 12:04 AM

Etiketat pėr kėtė Temė