Receta Gatimi

Kerkes per baner te levizshem


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: [LEXO] Rregullat si tė beni njė Kėrkesė!

  kerkoj njer baner qe leviz me emrin besi-forum

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kerkes per baner te levizshem

  Besi me shume informacione per kerkesen

  Ki parasysh: permasat dhe nje pershkrim per ngjyrat

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkes per baner te levizshem

  me ngjyr qfar te dush nese ban me qit foto qite 50 centin emrin besi-forum

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kerkes per baner te levizshem

  ja ku e ke


  per here tjeter mundohu te jesh me i qart

  jeni te lutur mos ta fshini adresen http://www.lirenti.com

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkes per baner te levizshem

  shum flm njeri a zuper po duket

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkes per baner te levizshem

  pershendetje a mundeni edhe nje baner te levizshem me ma ba http://www.top-besi.de per top list po me vyhet

  ngjyra sipas shijes suaj mir se vini top-besi flm per mirkuptim

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkes per baner te levizshem

  ej njeri nuk ma bane ket baner se po me vyhet per top list

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kerkes per baner te levizshem

  Jam duke e Punuar , ki pak durim

  tung

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkes per baner te levizshem

  ok njeri me fal a

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kerkes per baner te levizshem

  Ketu eshte imazhi
  ta Gezoni..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per progam
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 01:01 PM
 2. kerkes
  Nga Coca-Cola nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:41 AM
 3. Kerkes per firme
  Nga anakonda nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 08:56 PM