NASA publikon fotografi tė mahnitshme tė Jupiterit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Bota NASA publikon fotografi tė mahnitshme tė Jupiterit

  Receta Gatimi

  NASA ka publikuar disa fotografi te Planetit te Jupiterit, ku shihet nje siperfaqe gjigande e Oqeanit e akullt dhe sipas te gjitha gjasave aty mund te kete edhe jete.


 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  uroj te kem vajt me pushime para se te plakem ;p

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kim Dotcom publikon imazhe te webfaqes Mega (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-12-2012, 04:59 PM
 2. Google publikon syzet high-tech (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-04-2012, 10:52 PM
 3. Talente e mahnitshme
  Nga gjendar nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 11:18 PM
 4. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-07-2010, 12:41 PM
 5. UFO - Londra publikon informacionet sekrete te X-Files
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-05-2009, 08:54 AM

Etiketat pėr kėtė Temė