[QUOTE=permetari;175270]
Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
Sigurisht Chef!

Vetem bujrum nuk e di se si mund te gjej pune dhe banese ne austri,me pashaporte greke nuk besoj te kete ndonje problem,ka agjenci per pune apo duhet te kerkosh vehte,ka ndonje qe banon ne austri te me jape informacione?faleminderit
Nese e ke te drejten e punes, nuk eshte fare problem!

Per ta gjetur, kuptohet qe duhet ta gjesh vet dhe banesen poashtu!

Nese nuk ke ndo1 te aferm apo ndokend qe e njeh, eshte zor!