Rezultati i sondazhit: A jeni te kėnaqur me koncertin

Votuesit
1. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • PO

  1 100.00%
 • JO

  0 0%

A jeni te kėnaqur me koncertin qe u organizunė Rogove


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Rexhep Kryeziu
  Anėtarėsimi
  Jan 2015
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pyetje A jeni te kėnaqur me koncertin qe u organizunė Rogove

  Receta Gatimi

  A jeni te kėnaqur me koncertin qe u organizua nga Common Aim me dt 27.11.2014-Rogove per nder te festes se flamurit,ky ishte koncerti i pare i organizuar nga OJQ-ja Common Aim keshtu qe kemi vendosur te bejme nje sondazh se a ju ka pelqyer koncerti po apo jo,kjo do te na ndihmonte shume se nga ky sondazh e kuptojm se sa jeni te kenaqur ju me punen tone.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mund te na sqarosh pak me teper se per cfare behet fjale?

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Rexhep Kryeziu
  Anėtarėsimi
  Jan 2015
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Valdrin Common Aim eshte nje OJQ e formuar ne vitin e kaluar per ne ishte koncerti i pare qe e organizuam per nder te festes se flamurit ne kuader te OJQ-se tone e mund ti ndiqni edhe videot ne you tube duke shkruar Common Aim dhe do ti shihni videot qe jan pergatitur nga anetaret tone te OJQ-se.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mund te publikosh ndonje video... jo te gjithe kan mundeshim ta shohin!

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e Rexhep Kryeziu
  Anėtarėsimi
  Jan 2015
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nuk mundem se per arsye se nuk di si ta perdori kete forum lirenti.com po ju mund te hini ne you tube dhe ta shenoni common aim dhe do ti shihni te gjitha aktivitetet tona.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa jeni te kenaqur me.....
  Nga atit nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-05-2013, 04:18 PM
 2. Konsumatorėt shumė mė tė kėnaqur me iPhone
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2013, 04:58 PM
 3. Klientet e Mercedes jane shoferet me te kenaqur
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-06-2012, 01:10 AM
 4. Kuzhe i kėnaqur me lojėn e Muzakės dhe Lilės
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 12:35 PM
 5. Pėrdoruesit tė kėnaqur me iPhone 4
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 07:56 PM

Etiketat pėr kėtė Temė