3 Deshirat per vitin 2015


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Komente 3 Deshirat per vitin 2015

  Receta Gatimi

  Cilat jane 3 deshirat qe deshironi te plotesohen ne vitin 2015?
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Puna eshte kryesorja! Normal qe shendeti eshte ne radhe te pare, por sado qe te jesh i shendoshe, kur s'ke pune, s'ke asgje! kto 2 tjerat le t'jene cfare te duan...

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shendeti/puna/paraja

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e onshqip
  Anėtarėsimi
  Jan 2015
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ne te gjith mesazhet qe me kane derguar gjate festave fjalet kyce ishin: shnet e pare...3-ta pse jo te kem dhe suksese ne pune

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shkarko Norton Security 2015
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-09-2014, 10:49 PM
 2. Bitdefender 2015 - 6 muaj falas
  Nga TraHaNa nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-08-2014, 09:24 PM
 3. Nė vitin 2015 nisin pushimet nė Hėnė
  Nga Erinaa nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-06-2012, 06:36 PM
 4. Lamborghini hibrid qysh nė vitin 2015
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2009, 11:44 PM
 5. Deshirat tuaja per ket vit te ri?
  Nga cloclo nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 10-01-2008, 03:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė