Receta Gatimi

Ky ėshtė Windows 10! Foto


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Programe Ky ėshtė Windows 10! Foto

  Gjate mbremjes se sotme, Microsoft ka prezantuar Sistemin e vet Operativ me te ri, Windows 10, ku kompania edhe ka detajuar fjale per fjale funksionet e reja qe do te sjelle ky Sistem kur te lansohet ne Vjeshte te ketij viti.


  - - - Updated - - -


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  PO shtoj dhe keto dy imazhe
 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Jo keq si grafi! Por duhet pare dhe performanca!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  PO shtoj dhe keto dy imazhe  ky qenka dmth ai "realiteti virtual" i M$? Bajat jane bere edhe kto kompanite ditet e sotme! Rrall sjellin dicka inovative! Vetem kopje

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  gati Windows 10 build 9926

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  gati Windows 10 build 9926
  Yep, ja dhe ca foto!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ky ėshtė shfletuesi i ri "Spartan" i Windows 10 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-01-2015, 02:00 PM
 2. Cila VIP eshte ne foto?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 179
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 09:30 PM
 3. Ky ėshtė PlayStation 4 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-06-2013, 01:48 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-06-2012, 03:22 PM
 5. Kush ėshtė tipi nė foto? #1
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 01:57 PM

Etiketat pėr kėtė Temė