Chat-o ne siguri me MegaChat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Chat-o ne siguri me MegaChat

  Receta Gatimi

  Ju thote gje emri Kim Doctom? Mega? Megavideo... Sipas themeluesit programet e bashkėbisedimeve ne Internet nuk jane te sigurta. Per kete ka investuar ne nje plataform shfletuesi komplet te "sigurt" ku mesazhet jane te koduar.  Shfletuesi MegaChat ka nje end-to-end encryption por dhe ketu ka shume polemika dhe pse nuk po kaloj nje detaje si funksionon.
  MegaChat do te sfitoje Skype si edhe WhatsApp qe tashme po i afrohet plataformes Desktop.
  Kim Doctom

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po ky sikur kishte humbur gjyqet dhe kishte mbetur pa as1 lek!?

  Shume po flitet dhe pak po veprohet edhe sot!

  Nuk besoj te beje ndonje "revolucion" as ky me kete sherbim...

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ky ka aq lek sa sdi ēfare ti bej! Dhe biles fiton akoma nga filmat ato qe humbi leket ishin qe ti vinte keq gjykatesit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. iPhone ka njė dobėsi tė madhe nė siguri!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 01:29 PM
 2. RJ45 Technologies prezantoi pajisjet pėr video siguri
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-01-2011, 03:28 PM
 3. Flash chat...
  Nga laburist nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-10-2010, 08:35 PM
 4. Bllokoni pėr siguri
  Nga Kliton nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2009, 10:34 AM
 5. chit-chat
  Nga turiusa nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 289
  Postimi i Fundit: 06-11-2007, 05:11 AM

Etiketat pėr kėtė Temė