Receta Gatimi

Bli njė Lumia 535 nė Itali dhe merr Lumia 435 falas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Smile Bli njė Lumia 535 nė Itali dhe merr Lumia 435 falas!  Nese jetoni ne Itali, apo keni dike qe jeton atje, atehere kjo ofert nuk eshte e keqe per juve! Microsoft Italy eshte duke organizuar nje promo, qe muajin tjeter, te gjithe ata qe blejne nje Smartphone Nokia Lumia 535, do te marrin si dhurat nje 435 Lumia Phone falas!

  Lumia 535 kushton dikund rreth 110€ ne Amazon Italia dhe per kete ēmim pajisja ofron keto mundesi:

  • quad-core 1.2GHz Snapdragon 200 CPU
  • 1GB RAM, 8GB hapesire te brendshme (mund te zgjerohet permes MicroSD deri ne 128GB)
  • 5MP kamera e perparme per selife dhe 5 ajo mbrapa me mbeshtetje te blicit
  • Ekrani 5" me rezolucion qHD (960x540px)  Kliko ketu per me shume info

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Qenka fantastike si skam njeri ne Itali

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  535 Lumia nuk eshte keq, por ēti besh kur je fiksuar me Android!

  @Kliton, bej nje ze po e deshe

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  jo keq kjo si i de e M$, por per mendimin tim WP eshte me i deshtuar sesa BB!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Microsoft prezanton zyrtarisht Lumia 535 (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-11-2014, 01:51 PM
 2. Ja si duket Nokia Lumia 925 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-05-2013, 06:20 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 02:24 AM
 4. Cmimet dhe data e lansimit per Nokia Lumia 920 dhe 820
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 06:21 PM
 5. Nokia Lumia 610
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 11:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė