Duken tė mahnitshme nė tepihun e kuq, por nuk duhet harruar se ato kanė pas vetes njė ushtri tė tėrė artistėsh grimi, qė janė nė gatishmėri t’i shndėrrojnė ato nė femrat mė tė bukura nė botė.
Megjithatė ato kanė dhe ditėt e tyre jo shumė tė kėndshme...Kėto janė tė bukurat pa grim...
Jennifer Lopez

Fergie

Kim Kardashian
Jate Moss
Kirsten Dunst
Katy Perry
Madonna
Pamela Anderson
Kirsten Stewart
Jessica Biel
Kate Hudson
Khloe Kardashian
Jessica Simpson
Tyra Banks