YouTube mbush 10 vjeē!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Bota YouTube mbush 10 vjeē!

  Receta Gatimi  Rrjeti me i njohur ne bote per shikimin e videove online, YouTube, dje ka mbushur plot 10 vjete! Yakov Lapitsky, tani 34 vjeē, eshte njeriu i pare i cili xhiroi videon e pare ne nje kopesht zoologjik dhe e ngarkoi ate ne YouTube, thote se ndihet i mahnitur se si video e tij u be nje revolucion ne rrjetin ne fjale.

  YouTube ka festuar 10 vjetorin me 14 Shkurt, ndersa nje dekade pas ngarkimit te klipit 18 sekondesh, sherbimin tashme e perdorin me shume se nje miliard njerez ne mbare boten.

  Zoteri Lapitsky tani eshte profesor ne Ohio.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Si do te ishte Interneti pa Youtube

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-01-2014, 12:13 PM
 2. Qeni me i vjeter ne bote mbush 21 vjec
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-06-2009, 02:15 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-03-2009, 10:31 AM
 4. Telefoni Celular mbush 35 Vjeē
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-04-2008, 05:55 PM
 5. Tinka Kurti mbush 75 vjec
  Nga Altin111 nė forum Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 12:41 PM

Etiketat pėr kėtė Temė