Shėn Valentini nė Shqipėri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Zemer Shėn Valentini nė Shqipėri

  Receta Gatimi
  Dita e tė dashuruarve, njė festė e importuar nė vendin tonė, ėshtė shndėrruar nė traditė tanimė pėr t’u festuar edhe nė Shqipėri.

  Ēiftet e tė rinjėve tė sapolidhur dhe ata qė kanė shumė vite bashkė mundohen qė kėsaj dite t’i japin kuptimin e saj romantik secili sipas mėnyrės sė vet. Shumė prej tyre nė Tiranė zgjedhin Parkun e Liqenit Artificial pėr tė dhuruar lule apo pėr njė pėrqafim buzė liqenit duke shprehur dashurinė ndaj partnerit.

  Nuk kanė munguar as aktivitete tė ndryshme posaēėrisht pėr festėn e Shėn Valentinit edhe nė rrugėte kryeqytetit.

  Dyqanet e luleve duken se i gėzojnė mė shumė festės sė tė dashuruarve, ku xhiro ėshtė e garantuar, madje mė e mirė se nė ditė tė zakonshme. Por nuk mbeten pas edhe lokalet tė cilat kanė ditė qė kanė reklamuar ofertat dhe menutė e tyre posaēėrisht pėr ditėn e tė dashuruarve. / Top Channel

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kur vjen puna tek festat jemi te paret

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shen Valentini-sa shume stres dhe dhurata
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 12:50 AM
 2. Neser Shen Valentini!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 01:09 PM
 3. Ēfarė ėshtė per ju Shėn Valentini???
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2009, 11:45 PM
 4. Si lindi Shen Valentini?
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-09-2007, 12:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė