Ėshtė eventi mė i madh i vitit dhe tė gjithė mundohen tė tėrheqin vėmendjen me veshjen e tyre nė tapetin e kuq.

Gjithsesi, edhe pse kanė njė “ushtri” me stilistė dhe mundėsi zgjedhjeje pafund, kjo nuk do tė thotė qė personazhet e famshme tė mbrėmjes sė ēmimeve Oscar vishen gjithmonė bukur.

Mė poshtė mund tė shikoni veshjet mė tė kėqia tė edicionit tė 87 tė ndarjes sė ēmimeve Oscar. Bien nė sy Lady Gaga, Felicity Jones, Chloe Grace-Moretz, Irina Shayk e shumė tė tjera...