Kjo ėshtė "Makina e ėndrrave", Aston Martin Vulcan (foto/video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Kjo ėshtė "Makina e ėndrrave", Aston Martin Vulcan (foto/video)

  Receta Gatimi



  Aston Martin ka zbuluar "makinen e endrrave" te quajtur Vulcan, e cila me te vertete e meriton nje emer te tille! Vulcan do te prodhohet vetem ne 24 njesi dhe secila prej tyre do te kete motorin 7.0-liter V12 engine me 800 kuaj fuqi dhe nje ēmim prej £1.5 milion ($2.33 plus taxat lokale), ka thene keshtu ne nje komunikate per shtyp, CEO i Aston Martin, Dr Andy Palmer, duke e pershkruar makinen ne fjale si nje "makine sportive, per adhuruesit e vertete te makinave sportive" dhe duke premtuar se Vulcan do te vendose nje standard krejtesisht te ri ne klasen e makinave super luxoze.
























 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Foto Mė shumė foto dhe video

  ketu keni dhe disa foto te tjera dhe nje video nga afer se si duket makina.




































+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ky ėshtė shfletuesi i ri "Spartan" i Windows 10 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-01-2015, 02:00 PM
 2. Ky ėshtė Samsung Galaxy S4 "i ri" (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-05-2013, 12:22 AM
 3. Honda Civic eshte "Makina e femrave per vitin 2012"
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-10-2012, 07:03 PM

Etiketat pėr kėtė Temė