Receta Gatimi

Tani mund tė shkarkoni Windows 7 falas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Programe Tani mund tė shkarkoni Windows 7 falas!  Microsoft ka publikuar nje link, ku perdoruesit tani mund te shkarkojne skedaret ISO te Windows 7 ne versionin qe ato kane nje licens legale per te: Per shembull nese keni nje licens per Windows 7 Ultimate, ju mund ta shkarkoni ate ne menyre legale dhe ne gjuhen e preferuar duke klikuar ketu.

  Me pas e hidhni ate ne USB apo DVD per ta instaluar ne PC. Sidoqofte, Microsoft ka perfunduar mbeshtetjen kryesore per Windows 7 ne Janar te ketij viti, qe do te thote se ne vitet ne vazhdim nuk do te kemi perditesime me risi per Windows 7, por vetem te sigurise.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me ne fund nje sherbim siē duhej! Besoj se eshte gje shume e mire dhe ne rastin kur te ka ngelur vetem seriali sistemit!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  mendoj se kjo levizje eshte bere me shum per shkak te:

  Sidoqofte, Microsoft ka perfunduar mbeshtetjen kryesore per Windows 7 ne Janar te ketij viti, qe do te thote se ne vitet ne vazhdim nuk do te kemi perditesime me risi per Windows 7, por vetem te sigurise.

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  bravo ms
  pas win 8 mundesoi dhe per win7
  ps. spo gjej dot 1 key qe te funksionoj, me pirate s'funksionon. nqs dikush mund te me ndihmoj...

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  bravo ms
  pas win 8 mundesoi dhe per win7
  ps. spo gjej dot 1 key qe te funksionoj, me pirate s'funksionon. nqs dikush mund te me ndihmoj...
  as une nuk pata sukses! Provova ne fakt nje MAK Key me te cilin edhe e kam aktivizuar W7 Ultimate, por me doli error...

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  sonte provova dhe 1 original key, nga pc i blere & perseri nuk pata sukses
  se eshte vetem per ato key qe blihen & jo per ato qe shoqerojne pc e blera

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. iWork tani edhe pėr pėrdoruesi e Windows, falas!
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2015, 09:23 PM
 2. Imgur Pro, tani falas pėr tė gjithė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2015, 07:05 PM
 3. Windows Store tani ka 1,000 Aplikacione per Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 07:02 PM
 4. Cilin version te Windows 8 do ta shkarkoni ?
  Nga vaaldr1n nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 08:39 PM
 5. Tani mund tė shkarkoni Windows Live Essentials 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 04:16 PM

Etiketat pėr kėtė Temė