Receta Gatimi

Vdes aktori Leonard Nimoy


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Unhappy Vdes aktori Leonard Nimoy  Aktori me sinonimin "Mr. Spock" nga seria "Star Trek", sipas New York Times, ka vdekur sot ne moshen 83 vjeēare. Sipas raportit ne fjale, Nimoy thuhet te kete vdekur gjate dites se Premte (sot) ne shtepine e tij ne Los Angeles. Aktori supozohet se vuante tash e ca kohe nga nje semundje ne mushkeri e quajtur COPD. Shkak sipas aktorit ka qene duhani qe e ka pire me vite te tera.

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  R.I.P. spock

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  RIP, sa fansa te star Trek jane hidheruar!!!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  megjithese isha i vogel ate kohe kur shfaqej ai serial, ka bere "revolucion" ne nje fare forme, sepse aty jane perdorur "smartphone" per here te pare dhe kto "Holograms" qe tani ne 2014 u prezantuan! Si film nuk e kam kuptuar asnjehere se cfare dmth

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Aktori shqiptar vlersohet si aktori me i mirė
  Nga Mona nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-06-2010, 07:24 PM
 2. Harrison Ford, aktori me i paguar
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 02:40 PM
 3. Will Smith, aktori qe ben me shume para
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-02-2009, 01:10 PM
 4. AKTORI NAIM FRASHERI
  Nga kuklla nė forum Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 03:45 PM
 5. Jet Li ėshtė aktori mė i paguar kinez
  Nga Altin111 nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-11-2007, 11:13 PM

Etiketat pėr kėtė Temė