Receta Gatimi

Windows 10 - Shiko fotot e Sistemit Operativ te ri nga Microsoft


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Foto Windows 10 - Shiko fotot e Sistemit Operativ te ri nga Microsoft

  Ketu do te gjeni foto nga Build e fundit te Windows 10

  Lidhje per Windows 10:
  Ky eshte Microsoft Windwos 10
  info: Windows 10 Technical Preview
  Shkarko ketu Windows 10

  Grupi rus, WZor ka postuar disa foto te tjera te Windows 10 Pro TP Build 10022, ku shihen disa ndryshime te vogla ne Sistem.
 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  te gjithe jane ne pritje te build 10022

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  te gjithe jane ne pritje te build 10022
  edhe une do e instaloja me shume qejf btw; Cortana dhe Spartan ne aksion!+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mjegull e pazakonte ne New York - Shiko fotot spektakolare
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-02-2014, 07:15 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-06-2013, 12:24 AM
 3. PHP Script per gjetjen Automatike te Sistemit Operativ
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2012, 06:08 PM
 4. Catherine Zeta Jones vuan nga anoreksia - Shiko fotot
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 04:01 PM
 5. Pėrditėsim i sistemit operativ iPhone OS
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-10-2009, 08:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė