Njerėz lakuriq tė mbuluar nė mjaltė (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Bug Njerėz lakuriq tė mbuluar nė mjaltė (foto)

  Receta Gatimi

  Ne Culver City te Kalifornise, eshte hapur nje ekspozite e veēante, e quajtur Kopeikin Gallery, ku aty do te prezantohen njerez pa rroba (lakuriq) por te mbuluar nje mjalte! Ky lloj "arti" nuk duket i keq...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Te shkreta bleta, paskan punuar kot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Salcė kosi me mjaltė
  Nga Lirenti nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 06:43 PM
 2. 41-vjeēarja e mbuluar me tatuazhe
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-07-2011, 06:46 PM
 3. Maskė me ēaj dhe mjaltė
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-05-2011, 10:46 AM
 4. :dashuria: Seksi, edhe te mbuluar (intervista)
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-01-2007, 05:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė