Receta Gatimi

Windows 10 - Versioni Final kėtė verė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Smile Windows 10 - Versioni Final kėtė verė  Microsoft sot ka njoftuar se Windows 10 do tė lansohet gjatė verės sė kėtij viti, dhe sipas kompanisė, versioni mė i ri i sistemit operativ do tė lėshohet nė mė shumė se 190 vende tė botės.

  Kompania do tė ofrojė pėrditėsim falas nė Windows 10, pėr pėrdoruesit qė pėrdorin Windows 7, Windows 8.1 dhe Windows Phone 8.1. Kjo ofertė do tė jetė valide njė vit pas lėshimit tė versionit mė tė ri tė sistemit operativ.

  Edhe pse Microsoft nuk ka dhėnė asnjė datė tė saktė tė lansimit tė Windows 10, ajo qė dihet tashmė ėshtė se lėshimi i tij tek pėrdoruesit do tė bėhet gjatė verės, pasi qė kjo periudhė ėshtė konfirmuar edhe zyrtarisht.

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  ...ne pritje

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  kurse ketu eshte tabela me info se si dhe nese mund te kaloni (upgrade) ne Windows 10!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet kete vere?
  Nga Nerti nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 06:54 PM
 2. Zyrtare: Build 9200 eshte versioni final per Windows 8 RTM
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 04:07 PM
 3. TOP 5 Smartphone-t pėr kėtė verė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-06-2012, 05:03 PM
 4. Aksesorė tė mėdhenj pėr kėtė verė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 08:36 AM

Etiketat pėr kėtė Temė