Kush ishe dhe kush je?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  Kush ishe dhe kush je?

  Receta Gatimi

  Duke pare sot ne forum neper tema te ndryshme, here pas here iu riktheja komenteve qe kisha bere une para shume kohe, dhe me lindi ideja e nje teme per sa i perket kesaj gjeje.

  Po Ju, riktheheni ndonjehere te komentet tuaja te vjetra? Dhe cili eshte ndryshimi qe shihni te vetja juaj nga ato shkrime me kalimin e kohes? Keni te njejtat mendime apo kane ndryshuar ato?

  Une personalisht, teksa lexoja shkrimet qe kam pas bere para rreth dy viteve, i jepja mendimet shume me te zgjeruara dhe te argumentuara, ndersa tani shkruaj shume pak. Eshte dicka qe me ka ndryshuar me te vertete me kalimin e kohes, jam bere me fjalepak, e shoh shume pak te arsyeshme qe per disa tema ti mbush mendjen njerezve per te kunderten e asaj qe mendojne, apo ku di une per dicka tjeter.

  Po ju, nese shihni nje te tille, cilin ndryshim do veconit tek vetja juaj?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shpesh here i rikthehen temave te kaluara, dhe ne te shumtėn e rasteve me vjen pėr te qeshur! Mbase ajo qe do te ndryshoja do te ishte menyra e "rrept" a e ftohte ne disa pėrgjigje por per pjesen tjeter i njejti person me disa vite me shume!

  Le te shikojme pjesen tjeter te anetareve akoma aktiv!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush e gjen
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 215
  Postimi i Fundit: 23-11-2015, 04:46 PM
 2. Me thuaj me ke rri, te te them se kush je?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-10-2013, 07:11 PM
 3. Kush e gjen
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-05-2012, 01:17 PM
 4. Kush tha qė nuk do tė zgjaste?
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 09:30 PM
 5. Kush me ndihmon per (MAC)?
  Nga bledi1 nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-06-2009, 11:49 AM