Ja si dukej sot Eklipsi i Diellit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Foto Ja si dukej sot Eklipsi i Diellit

  Receta Gatimi

  Sot u verifikua eklipsi i diellit, fenomeni kur Dielli, Hena dhe Toka jane ne nje vije te drejte! Siē mund ta shikon nga foto e hartes ne vijim, nje pjese e mire ka patur te mundur te shikoje eklipsin rreth me 90% te Diellit te zene nga hena.
  Foto nga mbare bota mbi Eklipsin e Diellit

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  une nuk pata mundesi ta shoh sepse isha gjate tere dites se djeshme ne spital! (jo per veten)

  Po kur hyra ne facebook me vone, e pash qe me shume kishte bere efekt aty, sesa ne realitet! Njerez te mbaruar jemi e hajt...

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ne fakt, ketu ku jetoj un, u be pak si "blu", si atmosfere e ēuditshme, sado qe pak fare ishte zene dielli nga hena!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja si dukej web faqja e parė e Microsoft
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 20-08-2014, 08:16 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-10-2011, 11:17 PM
 3. Eklipsi henes me 15 Qeshor
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-07-2011, 10:29 PM
 4. Eklipsi Total i Diellit me 1 Gusht
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-07-2008, 07:28 PM
 5. Eklipsi Hėnės - Mars 2007
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-03-2007, 12:52 PM

Etiketat pėr kėtė Temė