Receta Gatimi

Grabitet dhunshem nje grua


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Grabitet dhunshem nje grua

  E Hene, 21 Janar 2008

  TIRANE - Nje grua eshte bere prč grabitjeje me dhune nga te pakten tre persona, te cilet policia tha dje se i identifikoi dhe vuri ne pranga. Viktima ka kryer denoncim pas ngjarjes dhe hetimet e shpejta te kryera nga Seksioni Kunder Vjedhjeve me dhune apo arme dhe shkaterrimit te prones, bene qe te arrestoheshin tre djem te rinj. Redion Kanani, 19 vjec, Klaudio Danaj, 19 vjec dhe Vasil Haxhin, 18 vjec, qe te tre banues ne Tirane, akuzohen se ne bashkepunim me njeri tjetrin ne rrugen “Nikolla Lena”, i kane grabitur me dhune, duke i marre canten nga dora, qytetares Elena Sh. Ngjarja sipas burimeve zyrtare te Policise se Tiranes, ka ndodhur para pak ditesh, ne kete rruge, kur e demtuara ka qene duke kaluar.

  Zyrtaret nga Seksioni Kunder Vjedhjeve me dhune/arme dhe shkaterrimit te prones, thane se kryen arrestimet, ne bashkepunim dhe me Prokurorine e Tiranes. “Ne arritem te dokumentojme teresisht implikimin e te prangosurve ne grabitjen e dhunshme”, siguroi policia. Ne fakt, gjate operacionit, policia ka gjetur dhe sekuestruar si prove materiale dhe canten ku ishin parate dhe sendet me vlere, te qytetares Eleni Sh. Tashme tre te rinjte, jane vene nen akuzen e “vjedhjes me dhune” te kryer bashkepunim. A.Cena


  TE ARRESTUAR:

  Redion Hajdar Kanani

  19 vjec, banues ne Tirane

  Klaudio Azis Danaj

  19 vjec, banues ne Tirane

  Vasil Konstadin Haxhi

  18 vjec, banues ne Tirane

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  nccn fare manjakash bre shi niher qa jon ngjendje me ba

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  A nuk kan shpirt kta te bejn ket gje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Varėsia nga televizori tė bėn tė dhunshėm !!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-02-2013, 08:19 PM
 2. Fier, grabitet me armė banka nė qendėr tė qytetit
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-11-2009, 09:27 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2009, 02:09 PM
 4. Tirane, grabitet me maska filiali i Raiffeisen
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 05:27 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 08:35 AM