Disa fakte qė nuk i keni ditur pėr Marijuana-n (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Ide Disa fakte qė nuk i keni ditur pėr Marijuana-n (video)

  Receta Gatimi

  Vec tjerash, Marijuana shton oreksin dhe perdoret per te qetesuar dhimbjet!


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Hhahaha! Stergjyshja ime ja jepte femijeve per ti vene ne gjume hahaha!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Karaoke mė e frikshme qė keni parė ndonjėherė…!! ( Video )
  Nga labja nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 27-10-2014, 02:22 PM
 2. Kamera e fshehtė mė e tmerrshme qė keni parė! (video +18)
  Nga vaaldr1n nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-10-2014, 09:28 PM
 3. Disa fakte qė nuk i keni ditur pėr Enver Hoxhėn
  Nga Erinaa nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 05:53 PM
 4. Video: Qen si ky nuk keni parė kurrė! (VIDEO)
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 05:51 PM
 5. Disa video per iphone
  Nga EMAUS nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-08-2008, 10:56 AM

Etiketat pėr kėtė Temė