Facebook Messenger vjen edhe nė desktop


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Facebook Messenger vjen edhe nė desktop

  Receta Gatimi  Rrjeti social Facebook ka njoftuar dje se do ta lėshojė versionin e Messenger pėr desktop dhe shfletuesit e internetit, pėr ta bėrė mė tė lehtė komunikimin me miqtė dhe tė afėrmit, pa u lodhur dhe u penguar nė kėtė proces nga pajisjet mobile.

  Natyrisht se pėr tu qasur nė shėrbim ju duhet njė llogari por shėrbimi do tė jetė i ndarė nga faqja kryesore e rrjetit social.

  Facebook Messenger pėr desktop duket njėjtė sikurse aplikacioni mobil, vetėm se ėshtė mė i madh, por nė kėtė version mund ta merrni njoftime dhe t’i heshtni bisedat brenda shėrbimit.

  Brenda kėtij versioni tė shėrbimit ju mund edhe tė dėrgoni ngjitėsa, fotografi dhe emoji. (Telegrafi)

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk eshte ndonjegje e re, por te shohim si do e integroj me sherbimet e tjere. Pagesa-trasferta parash etj!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  per mendimin tim kjo ishte levizje koti! Pse u dashka te hapim messenger.com kur e hapim fare thjesht facebook.com dhe kemi chat, news feed etj... Ne 1!?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook ka plane tė mėdhaja pėr Messenger
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2015, 12:00 AM
 2. WhatsApp sė shpejti mund tė vijė edhe pėr Desktop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2014, 11:13 AM
 3. Viber vjen nė Desktop dhe Mac
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 05:49 PM
 4. Shkarko Facebook Messenger Falas!
  Nga iWeb nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-12-2011, 11:53 PM
 5. Yahoo Messenger vjen nė iPhone dhe Android
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 01:37 PM

Etiketat pėr kėtė Temė