Receta Gatimi

Apple, fillojnė para-porositė pėr MacBook edhe Watch


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23

  Smile Apple, fillojnė para-porositė pėr MacBook edhe Watch  Bashkė me orėn e re tė kompanisė Watch, pėrdoruesit e Apple tashmė mund tė bėjnė para-porosi edhe pėr modelin mė tė ri tė laptopit MacBook, ndėrsa ēmimet fillestare pėr MacBook-un e ri fillojnė prej 1,299 dollarė.

  Modeli i ri i laptopit MacBook vjen me dizajn tė ri dhe ėshtė laptopi mė i hollė i Apple i bėrė ndonjėherė, ndėrsa i njėjti sjell edhe ekranin e ri 12 inē nė Retina Display me rezolucion prej 2304 x 1440 pikselėve.

  MacBook mbėshtetet nga procesori Intel Core M dhe pėrdoruesit mund tė zgjedhin mes varianteve prej 1.1GHz dhe 1.3GHz dual core.

  Tė gjitha modelet e MacBook tė ri vijnė me 8GB RAM dhe pėrdoruesit gjithashtu mund tė zgjedhin nė mes tė versionit me 256GB dhe 512GB memorie tė brendshme.

  MacBook i ri vjen nė tre opsione tė ngjyrave tė cilat pėrfshijnė opsionin me ngjyrė ari, argjend dhe gri, saktėsisht ngjyrat e njėjta qė janė nė dispozicion pėr iPhone dhe iPad. (Telegrafi)

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Po thuhet se Apple ka shitur Apple Watch brenda 1 dite, sa shiti Android brenda 1 viti hahahaha! Kot nuk thojn, edhe sikur iMut te nxjerri Apple, do te kete miliona shitje hahahahaha!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  Apple eshte Apple! Haha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Apple Watch me 34 modele te ndryshme! (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2014, 05:55 PM
 2. Ne faqen e Apple fillojne porosite e iPhone 5
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-09-2012, 09:23 PM
 3. Fillojnė abonimet e Apple App Store
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 01:41 PM
 4. Edhe Mercedesi dorėzohet para Apple iPad
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 04:59 PM

Etiketat pėr kėtė Temė