Rezultati i sondazhit: Kush kandidat fiton ne Tirane?

Votuesit
4. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Halim Kosova

  1 25.00%
 • Erjon Veliaj

  3 75.00%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Kush nga kandidatet fiton ne tirane?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Alban Tirana
  Anėtarėsimi
  Apr 2015
  Vendndodhja
  Durrƫsi, Durrƫs, Albania, Albania
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Kush nga kandidatet fiton ne tirane?

  Receta Gatimi

  Kush e fiton Tiranen

  Halim Kosova

  Erjon Vliaj

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 10-05-2015 mė 06:52 PM.

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Basha bashke me tramin

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Te fitoi me puntori

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush ishe dhe kush je?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-03-2015, 05:00 PM
 2. SMS vs WhatsApp - Kush fiton?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-05-2013, 12:55 PM
 3. Kush fiton...
  Nga Blerimi G nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-05-2013, 11:15 AM
 4. Kush i fiton zgjedhjet ne Tirane: Edi Rama apo Lulzim Basha?
  Nga malvin nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 221
  Postimi i Fundit: 29-06-2011, 03:11 PM
 5. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-07-2010, 12:41 PM